ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław
 tel. +48 (71) 342 30 07

 
Skip Navigation Links.

Firma Open-E® Inc jest wiodącym dostawcą zunifikowanego oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi.

 Open-E data Storage (Open-E DSS V7 ™) oferuje funkcjonalność Network Attached Storage (NAS), iSCSI, Infiniband i Fibre Channel SAN (Storage Area Network), udostępniając dane w formacie plikowym i blokowym, wszystko w jednym prostym w obsłudze pakiecie oprogramowania.

  Open-E DSS umożliwia również budowę zaawansowanych rozwiązań o wysokiej dostępności, wspierając automatic failover i failback dla protokołów iSCSI i NFS. Oferowane rozwiązania są kompatybilne z wiodącymi platformami wirtualizacyjnymi firm Vmware® i Citrix®.

 Funkcje Remote Volume Mirroring i Asynchronous Data Replication zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i dostępność przechowywanych danych, nawet w przypadku katastrofalnej awarii urządzeń w jedenj z Państwa lokalizacji.

  Oprogramowanie obsługuje urządzenia WORM (Write Once Read Many) do celów archiwizacyjnych, a wsparcie dla protokołu NDMP (Network Data Management Protocol) pozwala na łatwą integrację z rozwiązaniami do tworzenia kopii bezpieczeństwa wiodących producentów.
 Doskonały stosunek ceny do wartości oferowanych rozwiązań oraz solidne wsparcie techniczne pozwoliły firmie Open-E zdobyć w krótkim czasie liczne grono zadowolonych klientów.

  W połączeniu z niezawodnymi platformami sprzętowymi firmy SuperMicro® Open-E DSS pozwala nam na budowanie nowoczesnych i elastycznych rozwiązań pamięci masowych, dokładnie dopasowanych do potrzeb użytkownika, w bardzo konkurencyjnych cenach.
 Oferujemy usługi projektowania, instalacji, wdrożenia i obsługi serwisowej systemów dyskowych dowolnej wielkości.     Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy wszystkich zainteresowanych, chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich dla Państwa potrzeb rozwiązań.

   

 

Copyright © 2015 | Home | Kontakty